İletişim Özet:

Pbx 0380 524 03 63

E-posta info@ozartmakina.com

SAE 100 Standardı Hidrolik Hortumların Tanımları ve Kullanım Alanları

In: Hidrolik Sistemler

SAE100 R1AT CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuk, tek çelik örgü takviyeli, yağa ve havaya dayanıklı sentetik hortum kaplamadan yapılmıştır. Sentetik kauçuk, uygun malzeme kullanılarak hortum içerisindeki tel örgüyü bir arada tutmak için kullanılabilir.

SAE100 R2AT CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuk, iki kat çelik örgü takviyeli, yağa ve havaya dayanıklı sentetik hortum kaplamadan yapılmıştır. Sentetik kauçuk, uygun malzeme kullanılarak hortum içerisindeki tel örgüyü bir arada tutmak için kullanılabilir.

SAE100 R4 CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuğun içindeki tüp, çelik spiral gövde sargı ile takviyeli iki kat tekstil örgü ve çevre koşullarına dayanıklı sentetik kauçuktan oluşur. Spiral şeklindeki sarımı olan çelik tel sayesinde kullanılan hattaki vakum etkisiyle hortumun büzülmesini önler.

SAE100 R5 CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuğun içindeki tüp, yüksek dayanımlı çelik örgü ile ayrılmış iki tekstil örgülü, havaya dayanıklı kaplamadan yapılmıştır.

SAE100 R6 CİNSİ

Hortum, yağa karşı dayanıklı sentetik kauçuğun içindeki tüpün, uygun tekstil örgülü tel, yağ ve havaya karşı dayanıklı sentetik kaplamadan yapılmıştır.

SAE100 R7 CİNSİ

Hidrolik akışkana karşı dayanıklı termoplastik içindeki tüp, hidrolik akışkanla uyumlu, sentetik fiber(tel) takviyeli, akışkan ve havaya karşı dirençli termoplastik kaplama ile yapılır.Yalıtkan 100R7 turuncu kaplama ve uygun bir çizgi ile açıklanır. Basınç dayanımı 100R1 serisine benzer seviyelerdedir.

SAE100 R12 CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuğun içindeki tüp, değişken yönlü 4 spiral sargı, yağ ve havaya dayanıklı sentetik kaplamadan yapılmıştır. Sentetik kauçuk uygun malzeme kullanılarak hortum içindeki tel sargıyı kavrayarak bir arada tutmak için kullanılır.

SAE100 R13 CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuğun içindeki tüp, değişik yönlere olmak üzere yüksek dayanımlı çelik spiral sargı, yağ ve havaya dayanıklı sentetik kaplamadan yapılmıştır. Sentetik kauçuk uygun malzeme kullanılarak hortum içindeki tel sargıyı kavrayarak bir arada tutmak için kullanılır.

SAE100 R15 CİNSİ

Yağa dayanıklı sentetik kauçuğun içindeki tüp, 4 yada 6 kat yüksek dayanımlı çelik spiral sargılı, yağ ve havaya dayanıklı sentetik kaplamadan yapılmıştır. Sentetik kauçuk uygun malzeme kullanılarak hortum içindeki tel sargıyı kavrayarak bir arada tutmak için kullanılır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bir sorununuz varsa, ekibimiz bunu çözmeye hazır.

Diğer iletişim yöntemleri için tıklayınız.